Rękawice lateksowe dedykowane do wielu prac

Rękawice lateksowe

Dostępne w różnych rozmiarach rękawice lateksowe to doskonałe produkty ochronne. Mogą być wykorzystywane w wielu branżach: technicznej, gastronomicznej, cateringowej, medycznej, kosmetycznej. Lateksowe rękawice ze specjalnym wzmocnieniem są odporne na przekłucie, ścieranie i rozdarcia.

Na rynku dostępne są także rękawice lateksowe długie – modele z elastycznym ściągaczem wokół nadgarstka. Mają zastosowanie do prac w magazynach, z narzędziami ręcznymi, w transporcie, budownictwie, przy majsterkowaniu i pracach w ogrodnictwie.

Rękawiczki latex to produkty wygodne w noszeniu oraz wytrzymałe. Do ich produkcji wykorzystuje się 100% kauczuku naturalnego. Kolorowe rękawiczki lateksowe sprawdzą się do różnego typu prac.

Rękawice latex – szerokie zastosowanie w branży beauty

Rękawiczki lekarskie wykonane z lateksu przydadzą się również w gabinetach zabiegowych, w których wykonuje się zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała. Rękawiczki jednorazowe lateksowe polecane są także stylistkom paznokci, pedikiurzystkom oraz osobom zajmującym się profesjonalną stylizacją rzęs. Z kolei rękawice lateksowe warsztatowe z dłuższym mankietem są praktycznym rozwiązaniem dla osób potrzebujących dodatkowej ochrony w obrębie nadgarstka i przedramienia. Produkty nie krępują swobody ruchów, są odporne na działanie preparatów chemicznych i łatwe do zakładania oraz zdejmowania.

Nowoczesne rękawice lateksowe diagnostyczne w wersji pudrowanej i niepudrowanej

Na rynku dostępne są kolorowe rękawiczki lateksowe używane w medycynie i analityce laboratoryjnej. Najlepiej chronią przed krwiopochodnymi patogenami i częścią niebezpiecznych chemikaliów. Rękawice lateksowe medyczne można wykorzystać do prac, w których zachodzi ryzyko kontaktu z wirusami, bakteriami, patogenami oraz różnego typu chemikaliami. Osoby poszukujące rękawic ochronnych jednorazowych i diagnostycznych, które nie zawierają dodatku pudru, mogą zdecydować się na rękawiczki bezpudrowe lateksowe. Produkty nie wywołują alergii kontaktowych.

Rękawice lateksowe

Normy rękawic

Sprawdź normy

Atesty rękawic

Sprawdź atesty

Rozmiary rękawic

Sprawdź rozmiary

Gdzie kupić rękawice lateksowe?