Czym wyróżniają się rękawiczki wampirki?

Rękawice wampirki

Solidnie wykonane rękawice wampirki są produktami powlekanymi tworzywem sztucznym typu PCV. Mogą być używane na co dzień do prac pomocniczych. Łatwe do zakładania i zdejmowania rękawice robocze wampirki to popularne produkty ochronne wykonane z odpowiednio dobranej przędzy starannie oblanej warstwą PCV i gumy.

Rozwiązanie to podwyższa ich wytrzymałość na nadmierne zużycie, a także wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne, w tym przetarcie, rozerwanie czy rozcięcie. Guma oraz PCV są kombinacją tworzyw sztucznych odpowiadających za pewność chwytu. Dzięki temu rękawiczki wampirki ułatwiają wykonywanie nawet prac wymagających dużej precyzji.

W jakich pracach przydadzą się rękawiczki robocze wampirki?

Rękawiczki robocze wampirki posiadają elastyczny ściągacz na nadgarstku. Zapobiega to zsuwaniu się ich z dłoni, nawet w trakcie wykonywania intensywnych ruchów. Luźny ścieg dzianiny ułatwia swobodną wentylację i wymianę powietrza, dlatego dłonie nawet po wielu godzinach noszenia takich produktów jak rękawiczki powlekane gumą nie są narażone na zmęczenie czy podrażnienie naskórka wynikające ze zwiększonej potliwości.

Rękawice wampirki są dedykowane firmom oraz przedsiębiorstwom zajmującym się pracami przeładunkowymi i pakowaniem, transportem oraz logistyką, a także pracami ogólnomechanicznymi i gospodarczymi.

Rękawice wampirki
Rękawice wampirki

Rękawiczki wampirki – do czego można wykorzystać te produkty ochronne?

Odpowiednio dobrane pod względem rozmiaru rękawiczki wampirki mogą być używane w przydomowych garażach i w trakcie wykonywania prac na terenie posesji. Doskonale sprawdzą się w środowisku suchym lub lekko wilgotnym. Produkty zabezpieczają dłonie przed minimalnym zagrożeniem w postaci otarć i lekkiego uszkodzenia naskórka, a także jego zabrudzenia.

Wytrzymałe rękawice wampirki spełniają podstawowe wymagania BHP normy EN 420. Produkty są dostępne w różnych rozmiarach i zróżnicowanej kolorystyce gumy, co ułatwia precyzyjny dobór. Wykonanie z przędzy bawełnianej z domieszką poliestru gwarantuje, że rękawiczki wampirki przetrwają w niezmienionym stanie przez wiele sezonów.

Normy rękawic

Sprawdź normy

Atesty rękawic

Sprawdź atesty

Rozmiary rękawic

Sprawdź rozmiary

Gdzie kupić rękawice wampirki?